Sushipizza by La Spezia

Wok

Рис і локшина WOK - ця традиційна страва китайської кухні стає все більш популярною в нашій країні. Крім чудових смакових якостей для неї характерна також ситість та відсутність зайвих калорій. Аромат китайської локшини чи рису в коробочках одразу викликає апетит! Доставка wok може виявитися доречною у багатьох ситуаціях: немає часу щось готувати в кінці важкого робочого дня або просто на вечерю з сім'єю.

Чому варто замовити китайську локшину в коробочках з доставкою саме в мережі SushiPizza by La Spezia?

  • великий вибір страв вок;
  • для приготування наші кухарі використовують лише свіжі продукти;
  • своя служба швидкої доставки швидко привезе ваше замовлення теплим у будь-який район міста Суми;
  • наявність наших фуд-барів у двох локаціях міста дає можливість особисто замовити рис чи локшину вок, щоб перекусити чи взяти із собою (take away);
  • якісне упакування.

Як же готується рис або локшина в SushiPizza by La Spezia?

Найважливішим інгредієнтом при приготуванні ми, безсумнівно, вважаємо олію високої якості. Приготування страви займає всього кілька хвилин саме завдяки розжареній на великому вогні олії. Для того, щоб усі інгредієнти просмажилися і в жодному разі не згоріли, їх дрібно нарізають і швидко обсмажують. Завдяки високій температурі приготування та швидкості обсмажування страва містить багато корисних речовин. Як додаткова начинка для wok використовуються овочі, свинина, курка або морепродукти. Все це заправляється найсмачнішими авторськими соусами.

Після цього за роботу беруться наші кур'єри, які завдяки своїй оперативності швидко доставлять додому або в офіс гарячий, ніби щойно зі сковороди, вок!

Щоб замовити вок з доставкою в Суми від SushiPizza by La Spezia зайдіть на наш сайт або зателефонуйте нам за номером +38 050 550 02 20, решту зробить наша професійна команда з консультантів, кухарів, кур'єрів.

І, до речі, звертаємо увагу, що при замовленні від 300 грн доставка вок безкоштовна!