• +38 (050) 550-02-20
  КОНТАКТИ
  Пн - Нд:

  з 11:00 до 22:00

  без перерви та вихідних

  Адреса:

  м.Суми, вул. Петропавлівська, 68

  Доставка: +38 (050) 550-02-20

  Гаряча лінія: +38 (050) 550-02-25

Вас вітає найкраща доставка суші в місті Суми- SUSHI BY LA SPEZIA

У 2017 році La Spezia Group відкрила перший ресторан мережі – тратторію La Spezia, який одразу став найпопулярнішим сімейним рестораном у місті. Влітку цього ж року ми відкрили ресторан м’яса і вина SAZHA , який 4 жовтня 2017 року номінувався у найграндіознійшій події у світі архітектури і дизайну – Інтер’єрній премії – ART SPACE, яка відбувається раз на 2 роки , і став переможцем у номінації "Найкращий інтер’єр ресторану в Україні"! Згодом ресторан SAZHA став фіналістом національної ресторанної премії СІЛЬ 2019 у номінації "Найкращий м’ясний ресторан року". Також наприкінці 2017 року ми відкрили найсучасніший бургер-бар VERDE! І ось тепер, отримавши кредит вашої довіри та поваги, вивчивши технологію й філософію мистецтва приготування суші, ми відкриваємо справжній суші-бар! Ми не відкриємо для Вас якусь нову техніку тримання паличок або смак імбиру чи васабі . Ми відкриємо для Вас суші – справжній смак суші. Суші в яких не лише рис, суші, в яких риба - це головне! Приготування суші - це не проєкт. Приготування суші – це поєднання якісного й свіжого продукту і вправних рук суші-майстра.

Будь-який заклад може написати, що має високі стандарти якості і використовує якісні продукти, але саме по собі це не працює. Має бути сила, завдяки якій ці стандарти реалізуються. Для нас цією силою стала відкритість. Ми від початку були настільки прозорими, що відступати від стандартів тепер - для нас неприпустимо. Саме відкритість змушує нас виконувати обіцяне й дотримуватись стандартів якості. Для нас відкритість – це не якийсь модний тренд. Для нас відкритість – це глибоке переконання, філософія і цінність, яку ми бажаємо донести до нашого гостя.

В чому конкретно це проявляється?

Відсутністю стін. У нас немає таємних кутків, всі процеси на кухні завжди перед очима. Від приготування до зберігання. Кожен гість має змогу самостійно оцінити налагодженість процесу і якість. Якщо для Вас це так само важливо, як і для нас, значить ми на вірному шляху.

Ми досягли провідних позицій у ресторанному бізнесі у місті Суми. Ми можемо бути лише кращими.