Sushipizza by La Spezia

Сети

Сет ролів та суші – це страви японської кухні, представлені у вигляді асорті. А ще це багато риби та іншої начинки, а значить – різних вітамінів та мікроелементів. Тому набір ролів – це не лише смачно, а ще й корисно. І якщо вам захотілося побалувати себе смачним сетом ролів, але йти в ресторан немає часу, мережа SushiPizza by La Spezia завжди готова допомогти в подібній ситуації. Це можливість замовити сет ролів за чудовою ціною зі швидкою доставкою.

Які причини для замовлення набору суші чи роликів саме в SushiPizza?

  • роли у наших сетах мають дійсно багато риби – перевірте!;
  • ми використовуємо лише свіжі інгредієнти;
  • дотримання стандартів на кухні дозволяє отримувати якісний продукт;
  • власний штат кур'єрів робить доставку страв швидкою та в обумовлений час;
  • оригінальна зручна упаковка;
  • наші фуд-бари знаходяться в двох локаціях міста, надаючи можливість перекусити або взяти із собою (take away) набір суші.

Як ми готуємо наші сети?

Наші професійні кухарі – справжні майстри своєї справи – вміло збалансували кожен сет. На нашому сайті ви знайдете безліч різноманітних малих та великих сетів ролів. Роли у кожному із них, в свою чергу, також відрізняються різноманітністю смаків.

Широкий асортимент сетів з доставкою по місту Суми

SushiPizza by La Spezia завжди намагається врахувати ваші уподобання і пропонує найпопулярніші набори суші на будь-який смак! Сподіваємось, що Вам обов'язково захочеться замовити сет суші та ролів від SushiPizza знову. Замовлення можна оформити на нашому сайті або за телефоном +38 050 550 02 20, наша служба доставки швидко доставить ваше замовлення до будинку, офісу або в іншу локацію в межах нашої зони доставки.

Зверніть увагу, що при замовленні від 300 грн доставка сетів безкоштовна!