Sushipizza by La Spezia

Суші преміум

Суші - страва японської кухні, яка колись вважалася екзотикою, але стала настільки популярною, що багато хто звик насолоджуватися нею вдома, в офісі або зібравшись дружньою компанією в ресторані. І якщо ви хочете перекусити суші, але немає бажання кудись їхати – у вас є можливість замовити суші з доставкою SushiPizza by La Spezia. Ми пропонуємо широкий асортимент, смачно комбінуючи різні інгредієнти.

Чому ж варто замовити суші з доставкою додому чи офісу саме в мережі SushiPizza by La Spezia?

Для цього є багато причин:

  • дійсно багато риби – перевір!;
  • лише свіжі продукти;
  • дотримуємося стандартів приготування суші;
  • свої кур'єри швидко доставлять замовлення в обумовлений час;
  • якісна упаковка;
  • наші заклади у двох локаціях міста з можливістю перекусити чи взяти із собою (take away) не змусять ламати голову питанням «як замовити суші поблизу».

Як же готуються смачні суші у SushiPizza by La Spezia?

Основа будь-яких суші - це рис, змішаний з соусом, що надає страві смаку, що запам'ятовується. Однак найважливіше, за що люблять суші – це їхня різноманітна начинка. У більшості випадків для суші використовується риба (лосось, тунець, сьомга і вугор), яка містить масу корисних для організму поживних елементів. Але у нас ви знайдете варіанти і з іншими морепродуктами: кальмарами, креветками, крабами, восьминогами.

Щоб замовити доставку суші додому або офісу в місті Суми від SushiPizza by La Spezia - потрібно лише зайти на наш сайт або зателефонувати нам за цим номером телефону +38 050 550 02 20, решта - справа професіоналізму нашої команди (консультантів, кухарів, кур'єрів та інших).

І, до речі, ціна Вас приємно здивує! Зверніть увагу, що при замовленні від 300 грн доставка суші безкоштовна!