Sushipizza by La Spezia

Роли

Японська кухня дуже популярна у всьому світі, в Україні та в Сумах зокрема. Але як знайти роли, які мають гарний баланс вартості та смакових якостей? Замовляючи доставку ролів в SushiPizza, ви отримуєте можливість насолодитися їх смаком та великою кількістю начинки, особливо риби! Разом з цим ви зможете оцінити якість роботи нашої команди, та й доступність цін. З нами кожен член вашої родини чи компанії зможе насолодитися смаком вибраних ролів.

Роли на замовлення у місті Суми – чому саме в SushiPizza by La Spezia?

  • у наших ролах дійсно багато риби – перевірте!;
  • використовуємо лише свіжі інгредієнти;
  • на кухні суворо дотримані стандарти приготування;
  • свої кур'єри швидко доставлять замовлення в обумовлений час;
  • якісна та практична упаковка;
  • можливість перекусити або взяти із собою (take away) у 2 зручних локаціях міста.

Як же готуються смачні роли?

При приготуванні більшості видів ролів, рис загортають в листи норі (японська назва різних їстівних видів водоростей), поєднуючи його з різними начинками та соусами. Для приготування роллів на замовлення на кухні SushiPizza by La Spezia майстри суші використовують виключно свіжі продукти перевірених постачальників та сучасне обладнання. Досвід наших кухарів дозволяє майстерно комбінувати інгредієнти пропонуючи широкий асортимент ролів.

Доставка смачних ролів в місті Суми від SushiPizza by La Spezia

Відмінна риса японської кухні – приготування суші та ролів за максимально короткий термін до їх вживання. Кухня SushiPizza отримує Ваше замовлення відразу після його підтвердження та страва готуватиметься до обумовленого часу, після чого замовлення передається нашому кур'єру для оперативної доставки. Спеціальні термосумки дозволяють довше зберегти смакові якості страв. SushiPizza by La Spezia виконає ваше замовлення на доставку ролів у Сумах додому або в офіс швидко та якісно!

Всі доступні на сайті роли можна замовити онлайн із доставкою або забрати особисто в одному з наших фуд-барів. Також звертаємо увагу на те, що при замовленні від 300 грн доставка ролл здійснюється безкоштовно!